Chalupa u Kramerov, Kubínska Hoľa, Dolný Kubín, 0905 317 761

Partners

Ski kubinska hola

 •   Top

  thumb Juraj Gazdik
  12/31/2016

    I can't wait to come and visit again this season.❄️

  thumb Adam Roche
  8/03/2015

    Tak tu si prídete na svoje. Bezchybná, milá obsluha, výborné jedlá, usmiaty páni za grilom a barom, skvelá zábava a super miesto. Toto sú Kramerovci. Ďakujeme - mali sme sa úžasne.

  thumb Kate Sprlakova
  2/05/2017
 •   Kramerovci....robite dobre meno Slovenskemu cestovnemu ruchu a gastronomii..... Kazdy kto chce podnikat v službach - povinne ku Vam na skolenie....

  thumb Jozef Švec
  2/24/2016

    Vynikajuca kuchyna, ako doma ;)

  thumb Matúš Číkpeter
  2/07/2016

    Krasna restauracia priamo na svahu s vybornym jedlom a s rychlou obsluhou. Jedine minus je toaleta, ktora je tam len jedna aj to spolocna

  thumb Marek Titangym Biskup
  2/23/2015
 •   Krásné prostředí, výborné jídlo a úžasná obsluha :)

  thumb Jana Gzelova
  2/06/2017

    Děkujeme personálu a majitelům za super odpoledne a perfektní občerstvení. Vřele doporučujeme!

  thumb Radek Branšovský
  2/21/2016

    Milé prekvapenie pre nás . Naša prvá návšteva na Kubínke a musíme povedať klobúk dolu ! Slnkom zaliate krásne svahy a priamo na svahu úžasná CHALUPA U KRAMEROV. Krásna prevádzka , výborné jedlo , fantastický prístup personálu k zákazníkom a absolútna pridaná hodnota sú majitelia , ktorí sami pracujú , osobne sa venujú zákazníkom . Nepoznáme lepšiu gastro prevádzku v lyž .stredisku na Slovensku . Len tak ďalej ! Určite sa vrátime .

  thumb Miriam Kudla
  1/01/2017
 •   Tu sa naozaj niekto posnazil urobit daco na urovni a pritom stale stylovo.

  thumb Ivana Georgieva
  1/05/2015

    Stavime sa na kazdej lyzovacke. Super obsluha a aj hruskovica ?

  thumb Ivana Božoňová
  12/31/2016

    Od Bombardina,cez hríbovú polievku,placky,strapačky,obsluhu,prístup a atmosféru - TOPKA � Odporúčam všetkým!

  thumb Nina FolkyFresh Vengerová
  1/08/2017
 •   ..uzasna "chalupa"..neskutocne uctívá a pozorna obsluha..ktora nepozostava z vyslovenia dvoch viet-Dobry den..co si date?..ale radi Vám poradia a pokecaju s Vami o hocicom.. (vsak?) :-D ..vyber jedal by som povedala ze každému podla chuti.. bryndzove halušky nemaju chybu..strapacky s kolienkom ze mňam!..chutne polievky ktore fajne zahreju.. a okrem ineho som objavila aj Bombardino..ktore odporucam vsetkym nelyziarom (ako som aj ja) aby im nebola zima.. ;-) bolo nás tu 15-nast..a vsetci sme skonstatovali..ze ked lyzovacka-tak jedine na Kubinskej..a ked obcerstvenie-tak jedine tu u Vas..dakujeme aj za dnesny super tanecno-spevacky zážitok.. :-D odvadzate super robotu a zanechavate prijemne zážitky a spomienky.. ;-) dakujeme!..a prajeme Vám vzdy plne stoly aj lavičky.. ;-)

  thumb Klaudia Gregušová
  2/04/2017

    Pri skvelej lyžovačke, CHALUPA U KRAMEROV musi byť ;-) Paradne papanicko, obsluha a kolektív naparadu ;-) Odporúčam :D

  thumb Katarínka Katka Urbanová
  1/24/2017

    Top

  thumb Martin Klenko
  5/13/2016
 •   Boli sme dnes u Vás...super výborný obed, perfektná obsluha...páčilo sa nám

  thumb Rena Rena
  2/08/2017

    Ďakujeme za všetko skvelá obsluha, jedlo citili sme sa u Vas veľmi dobre! Určite prídeme zas. Odporúčam!

  thumb Daniela Svitanekova
  1/25/2016

    Nádherné prostredie, skvelý personál...:-)

  thumb Martina CuteArt
  12/07/2015
 •   Maximalna spokojnost, ci jedlo, ci obsluha ( ten mlady muz, co tam obsluhuje, mi vzdy urobi naladu ) ;) :D

  thumb Katarína Svobodová
  2/26/2017

Gallery

Video

Discover the beauty of Kubínska hoľa

SKI PARK Kubínska hoľa - entertainment for the whole family! From free-ride, through the racing tracks, to the kindergarten Kubínska hoľa ski resort offers great conditions for everyone. One of the great advantages of Kubínska Hola is the downhill slopes’ southern side and the location of the Oravská Magura itself. This combination offers a magnificent view of the entire Orava, Low and Western Tatras, the opposite Choč Mountains, and Small and Big Fatra. Daily adjusted ski slopes with a total length of 14 km make our resort an ideal place for an unforgettable skiing experience for individuals as well as for families with children.

SKI Center

Modern mountain transportation facilities are an absolute certainty – 2 four-seated chairlifts with a take-off belt and 8 ski lifts from the POMA company. Together they represent a total transport capacity of 9,000 passengers per hour.

 

Recreation and entertainment

SKI PARK Kubínska hoľa is located in the beautiful nature of Oravská Magura mountain range and is one of the most visited winter sports centers in Slovakia. At an altitude of 720 to 1,390 m a.s.l. with southern exposure winter sports enthusiasts find a modern ski resort with a wide range of ski slopes and transportation facilities with a capacity of 9,000 passengers per hour. Overall elevation is 676 meters. You can comfortably ride a cable car up to 1,396 meters above sea level and enjoy the beautiful scenery of the Western Tatras and Choč Mountains.