Chalupa u Kramerov, Kubínska Hoľa, Dolný Kubín, 0905 317 761

Reštaurácia

U nás môžete Oravu nielen vidieť, ale aj ochutnať. Pevne veríme, že skutočne široký výber tých najlepších regionálnych špecialít ulahodí chuťovým pohárikom našich návštevníkov. Za zmienku rozhodne stoja naše domáce halušky s oštiepkom, klobásou a bryndzou, či strapačky s kapustou. Okrem tradičných lokálnych dobrôt máme v ponuke aj niekoľko druhov polievok a samozrejmosťou sú jedlá ako segedínsky guláš alebo rezne. Na svoje si tu prídu aj milovníci grilovačiek a sladkých dobrôt. V reštaurácii u Kramerov sa skrátka do sýtosti naje aj ten najväčší labužník.

Naša reštaurácia je v prevádzke len  počas zimnej lyžiarskej sezóny v období, keď je otvorené lyžiarske stredisko denne 10:00 – 16:00.

V lete máme otvorenú vonkajšiu a prekrytú letnú terasu, kde ponúkame iný sortiment jedál ako v zime. Vybrať si môžete z niekoľkých druhov šalátov, hamburgery, kuracie nugetky, vyprážaný syr, domáca klobása či buchta na pare s vanilkovou omáčkou. Čapujeme Plzenský prazdroj, Birell radler, Kofolu. Otvorené máme počas prázdnin júl – august denne 10:00 – 17:00 a v septembri počas víkendov. Tešíme sa na vás.

Pozrite si virtuálnu prehliadku

Jedlá